Skip to content

ZAVOLEJTE MI: +420 603 551 825

DOMLUVTE SI KONZULTACI

Dvougenerační rodinný dům v Záhornicích

NA PRODEJ

Ve výhradním zastoupení vám nabízím dvoupodlažní rodinný dům se zahradou a pergolou ve středočeské obci Záhornice.

Dron (3)

Prostorné bydlení se zahradou a venkovním krbem s udírnou

Hledáte rodinný dům, který nabízí dostatek prostoru i větší rodině? Popřípadě plánujete vícegenerační bydlení? Tento rodinný dům s užitnou plochou 185 m², dvěma koupelnami, okrasnou zahradou a pergolou s krbem a udírnou by mohl vyřešit všechny vaše problémy a nabídnout ještě něco navíc.
 
Každé podlaží má vše potřebné k životu, nachází se zde jak dvě koupelny, tak dvě kuchyňské linky. V podkroví pak je i půda, která se dá přestavět na další obytnou místnost.
 
Pokud nejste přesvědčeni, podívejte se na video, informace o domu a fotogalerii.

Video

3D prohlídka

Informace o nemovitosti

V přízemí se nachází prostorná kuchyně, moderně vybavená, společně s vestavěnými skříněmi jako spižírnou. Vše děláno na míru. V této místnosti je dostatek místa i pro obývací část. Předsíň je také prostorná se vstupem do velké koupelny s toaletou. Dále dětský pokoj, ložnice a další místnost na uskladnění – šatna. V chodbě je místo také na malou pracovnu a vedou odsud schody do podkroví.

V podkroví je velká obývací místnost, pokoj pro hosty, malá kuchyňka, další koupelna s toaletou a část podkroví je ponechána jako půda kde si můžete vybudovat další prostornou místnost a případně samostatný vstup do tohoto podlaží.

Okna a dveře jsou plastová, síla zdí okolo 75 cm nevyžaduje zateplení a tudíž vytápění domu plynovým kotlem není tak náročné. Všechny rozvody vody a elektřiny jsou nové, střešní krytina je z kvalitních betonových hodonínských střešních tašek. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn.

V obci je základní občanská vybavenost a další najdete v nedalekých Poděbradech, Nymburce a Městci Králové. Napojení na dálnici D 11 je vzdálené 18 km. V okolí jsou krásné lesy na houbaření, rybníky na rybolov a řada obor s vysokou zvěří.

home

UŽITNÁ PLOCHA

 185 m²

land

VÝMĚRA POZEMKU

 571 m²

bathtub

DVĚ KOUPELNY

Prostorná a moderní kuchyně
Prostorná a moderní kuchyně
Pergola s krbem a udírnou
Pergola s krbem a udírnou
Na pozemku je pergola, kůlny a studna s užitkovou vodou
Na pozemku je pergola, kůlny a studna s užitkovou vodou

Galerie

Cena :

na dotaz u realitní kanceláře

Kontakt

Vít Petrášek

+420 603 551 825
vit.petrasek@zfpa.cz
Vitus (2)

Vít Petrášek

Tel.: +420 603 551 825

Email: Vit.petrasek@zfpa.cz